Glowyskinshop.com

NARD SCALP BRUSH

Lek 1,090
Kjo furçë shampoje e papërshkueshme nga uji eshte e pajisur me një dorezë të përsosur për t'iu përshtatur dorës suaj. Përmban dhembe të buta silikoni për të ndihmuar në masazhimin e butë të kokës. Ndihmon në largimin e  papastërtive dhe zbokthit në lëkurën e kokës duke stimuluar rrjedhjen e gjakut në lëkurën e kokës dhe daljen e flokut te ri.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi