Glowyskinshop.com

NARD Repair Shampoo 480ml

Lek 1,990
Një shampo ushqyese për flokët e formuluar me përbërës të prejardhjes natyrale që sigurojnë pastrim të plotë të papastërtive, ndërkohë që sigurojnë lëndë ushqyese të pasura në flokë dhe skalp.
Përmban vaj kokosi dhe ekstrakt të frutave Shikakai që forcon rrënjën e flokëve dhe hidraton flokët me vitalitet.
Përmban 7 lloje përbërësish natyralë si ekstrakti i Matricaria, ekstrakti i gjetheve të Rozmarinës dhe ekstrakti i livandës që japin lagështi në flokë dhe qetësojnë skalpin nga acarimi.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi