Glowyskinshop.com

Nard Professional Curling Essence 150ml

Lek 1,990

Nje esence stiluese per kacurrela me nje formulim te lehtë i cili nuk rëndon teksturën e flokut, i jep një stilim voluminoz dhe rrit elasticitetin nderkohe qe kujdeset për flokun e dëmtuar. Përdorimi: vendosni pak nga produkti Curling Essence në duar dhe aplikojeni njëtrajtësisht në flokë pak të njomë.Më pas thajeni dhe stilojeni për onde dhe kacurrela.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi