Glowyskinshop.com

Nard Moisturizing Foot Cream 100ml

Lek 990

I formuluar me hyaluronic acid, gjalp shea dhe vaj te farës së lulediellit, kremi dhuron butësi dhe njëkohësisht largon qelizat e vdekura. Mbron lëkurën e këmbëve duke formuar një barrierë mbrojtëse natyrale. Përmban NMF(Natural Moisturizing Factor) dhe acid citrik për të larguar papastërtitë. Përdorimi: aplikojeni në lekurën e këmbëve tuaja dhe masazhojeni mirë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi