Glowyskinshop.com

Nard Foot Deodorant Cream 30ml

Lek 1,090

Nje krem hidratues qe mban larg aromën e pakëndshme të këmbëve, relakson lëkuren e këmbeve dhe i rifreskon. Përmban menthol dhe ekstraktin e cajit të pemës. Aplikojeni në shputën dhe gishtat e këmbës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi