Glowyskinshop.com

Nard Body Wash Lavender Musk 500ml

Lek 1,890
Lares trupi shume delikat me lekuren,i pasur me faktore hidratues të thellë dhe qetësim lëkure i perbere nga 5 ekstrakte lulesh të cilat ndihmojnë lëkurën e lodhur dhe të irrituar. Hipoalergjik dhe me ingredientë të sigurt.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi