Glowyskinshop.com

Nard Body Scrub Lavender Musk 200ml

Lek 1,490

Një scrub trupi i formuluar me lavande, i cili i jep një pastrim te thelle poreve dhe qelizave të vdekura të lëkurës. Përmban vaj avokadoje dhe ekstrakt të pemës së cajit, të cilat hidratojne thellesisht lekuren. Nymphaea Alba Flower dhe Portulaca Oleracea Extract ndihmojnë ne eksfolimin e lekures. Përdorimi: Gjatë dushit, aplikoni një sasi të moderuar përgjatë trupit dhe masazhoni lehtë, më pas shpëlajeni me ujë te ngrohtë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi