Glowyskinshop.com

Nard Body Lotion Lavender Musk 500ml

Lek 1,890

Locion trupi me livando qe siguron hidratim te thellë për lekuren tuaj! Panthenol i ashtëquajtur “magneti i hidratimit” dhe tocopherol acetate, një ingredient mbrojtës hidratues. Centella asiatica dhe ekstrakti i pemës së cajit ndihmojnë ne qetësimin e irritimeve të lëkurës. Përdorimi: aplikojeni pas dushit butësisht në lekurë të thatë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi