Glowyskinshop.com

Nacific NIACINAMIDE Brightening Mask Pack 30g

Lek 490

Maskë sheet e formuluar me Vitamin C dhe Hzaluronic Acid të cilat japin efekt ndriçues dhe hidratues. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi