Glowyskinshop.com

Nacific Herb Retinol Relief Mask Pack 30g

Lek 490

Maskë sheet e formuluar me Retinol dhe Aloe Vera Extract të cilat hidratojnë lëkurën dhe minimizojnë vijat e holla dhe rrudhat. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi