Glowyskinshop.com

Nacific AHABHA Balancing Mask Pack 30g

Lek 490

Maskë sheet e formuluar me AHA & BHA të cilat eksofoliojnë lehtësisht qelizat e vdekura dhe njëtrajtëson teksturën. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi