Glowyskinshop.com

My Hair Recipe Repairing Oil Serum 70ml

Lek 1,990

Ingredientë proteinikë si Jeju soybean I japin flokut elasticitet dhe shkëlqim të shëndetshëm. Argan dhe Macademia oil rikthejnë energjinë dhe butësinë flokut të dëmtuar. Aplikoni 2-3 pika në maja dhe thajeni.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi