Glowyskinshop.com

My Hair Recipe Refreshing Treatment [for Oily Scalp] 200ml

Lek 1,990

Formulim me ingredient nga Jeju Pine, Cypress dhe Cedar, pa silikone, siguron një skalp të freskët dhe pa irritime. Wormwood extract pastron sebumin dhe papastërtite dhe balancon yndyrën e skalpit me atë glycyrrhizic acid.

Aplikojeni në gjithë flokut dhe skalpin dhe shpëlajeni.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi