Glowyskinshop.com

Muldream Vegan Green Tea Tree Pore Mask 25 ml

Lek 290

Maskë hidratuese hipoalergjike me një formulë të çertifikuar vegane, balancuese, ndihmon në kontrollin e sebumit dhe minimizon shfaqjen e poreve për shkak të përmbajtjes së pemës së çajit, do të ndihmojë në qetësimin e lëkurës tuaj dhe zvogëlimin e skuqjes së shkaktuar nga aknet. Centella Asiatica përmirëson hidratimin dhe rinovon indet.

Përbërësit e veçuar: ceramide, vaj i gjetheve të pemës së çajit, ekstrakt centella asiatica, ekstrakt i çajit jeshil, beta-glukan.

Pershtatet per të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi