Glowyskinshop.com

Muldream Vegan Green Mild Fresh Facial Cream 60ml

Lek 2,490
Ky krem ​​hidratues ul në mënyrë efektive prodhimin e tepërt të vajit dhe pastron poret. Formula e pasur me vaj të gjetheve të pemës së çajit dhe beta-glukan, ofron lehtësim për lëkurën e irrituar ose të ndjeshme. Me një teksturë të lehtë, kremi ndihmon në balancimin e përmbajtjes së vajit dhe ujit të lëkurës duke minimizuar madhësinë e poreve.Formulimi përfshin vajin e pemës së çajit, i njohur për vetitë e tij qetësuese dhe anti-bakteriale, dhe Madecassoside, i dobishëm për kontrollin e vajit dhe menaxhimin e poreve. Me aplikim të menjëhershëm, ai siguron hidratim të thellë, duke mbajtur kështu një nivel të ekuilibruar vaji dhe lagështie për lëkurën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi