Glowyskinshop.com

Muldream Vegan Green Mild Flower Cell Mask 25 ml

Lek 290

Maska hipoalergjike hidratuese ULTRA me një formulë të certifikuar vegane, ushqyese dhe anti-plakje i kthen fytyrës shkëlqim dhe vitalitet. Rrit prodhimin e kolagjenit. Përmban vaj makadamia, kamelia, adenozinë, panthenol dhe acid hialuronik.

Përbërësit e veçuar ekstrakt makadamia, ekstrakt xhensen, ekstrakt centella asiatica, ekstrakt çaji jeshil, madecassoside, beta-glukan, acid hialuronik.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi