Glowyskinshop.com

MULDREAM Vegan Green Mild Cica Ampoule 55ml

Lek 2,390

E pasuruar me cica dhe ekstrakt heartleaf,spirulina, ceramide dhe panthenol, kjo ampulë vegane kujdeset për lëkurën e prirur ndaj akneve duke minimizuar poret dhe duke reduktuar sebumin e tepërt. Formula e tij e xhelit hidraton lëkurën pa lënë një ndjesi të yndyrshme ose ngjitëse. Qetëson, tonifikon, mbron dhe ka një veprim hidratues dhe antioksidant, kundër formimit të rrudhave, është i lehtë dhe i freskët dhe nuk e rëndon lëkurën.
Përmban Ceramide NP & Panthenol për të forcuar barrierën e lëkurës.
Redukton pikat e zeza, kontrollon sebumin dhe zvogëlon poret e zmadhuara.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi