Glowyskinshop.com

Muldream Premium Biome Sun Cream SPF50+ / PA++, 50 ml

Lek 1,990

Kremi solar Premium Biome Sun SPF50+/PA++ është i pasuruar me vitaminë C dhe probiotike, e cila mbron lëkurën nga rrezet UV dhe parandalon plakjen e lëkurës, dhe vitaminë P, e cila redukton shfaqjen e rrudhave dhe ka një efekt kundër skuqjes në lëkurë.

Krem kundër diellit me probiotikë (ekstrakt Lactobacillus) që forcojnë mikrobiomën e lëkurës dhe e mbajnë atë të hidratuar, rrezatues dhe të shëndetshëm. Mbron nga rrezet UVA/UVB. Përmban peptide dhe vitamina me veti kundër plakjes që ndihmojnë në njëtrajtimin e tonit të lëkurës. Teksturë e lehtë pa ndjesi yndyre. Formuluar me përbërës natyralë jo irritues, të përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Nuk ka vajra artificiale apo aroma.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi