Glowyskinshop.com

Muldream AC Tea Tree Fresh Foaming Cleanser 120ml

Lek 1,190

Ky pastrues i butë është i përsosur për lëkurën e ndjeshme. Eshte efektiv në heqjen e grimit dhe papastërtive nga poret. Vetitë e tij qetësuese dhe relaksuese jane gjithashtu të dobishme për reduktimin e skuqjes dhe acarimit.

Përbërësit kryesorë: Ekstrakt i gjetheve të Melaleuca Alternifolia (Pema e çajit), Ekstrakt i Centella Asiatica, Ekstrakt lulesh kamomilla Recutita (Matricaria), Ekstrakt Brassica Oleracea Gemmifera (lakër Brukseli)

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi