Glowyskinshop.com

Moonshoot Micro Settingfit Cushion SPF50+ PA+++ 15g

Lek 1,790 Lek 2,490
Fondatina kompakte Moonshot Micro Setting Fit Cushion është një produkt me mbulim te larte, mat që nuk oksidohet edhe pasi aplikoni disa shtresa. E formuluar me 10 ppm të ekstraktit aqualicia për të hidratuar dhe ftohur lëkurën, formula e saj pa peshë ndihmon për të mbuluar maksimalisht pamjen e njollave dhe linjave të holla. Moonshot Micro Setting Fit Cushion ofron mbulim të ndërtueshëm që mbulon papërsosmëritë e lëkurës për orë të tëra. Ky produkt gjithashtu ofron një spektër të gjerë të fuqishëm SPF50+ PA+++, i cili mbron lëkurën tuaj nga rrezet e dëmshme UV dhe dëmtimet nga radikalet e lira. E pajisur me mikropudër për të ndihmuar përbërjen bazë të qëndrojë deri në 48 orë, SPF50+ PA++++ për të larguar rrezet UV dhe agjentë hidratues për të lëmuar dhe hidratuar lëkurën, kjo formulë e re largon nevojën për prekje të vazhdueshme. Formula është bërë me mikro-grimca të imta e cila siguron ngjitje pa peshë në lëkurë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi