Glowyskinshop.com

Momori Peach Rich Shiny Hair Oil Serum

Lek 1,990

Zhbllokoni bukurinë e flokëve tuaj me Serumin me vaj flokësh me shkëlqim Momori Peach. Kjo formulë e lehtë dhe jo ngjitëse është e pasuruar me vaj Argani dhe 4 përbërës me prejardhje nga pjeshka, duke rinovuar skajet e thata dhe duke mbrojtur nga dëmtimi i nxehtësisë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve, ai jep një ndjesi të butë, të lëmuar dhe të mëndafshtë me aromën e pjeshkës me lule frutash të firmës Momori.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi