Glowyskinshop.com

Momori Peach Moist & Cohesive Hair Cream 150g

Lek 1,990
Trajtim intensiv për flokët për të zbutur dhe lëmuar flokët e thatë dhe të brishtë duke siguruar mbrojtje ndaj nxehtësisë. I mbushur me vaj pjeshke dhe ekstrakt frutash për të  për të hidratuar flokët tuaj pa ndjenjën e yndyrës. Përmban përbërës botanik që do t'i japin flokëve tuaj të thatë dhe të trashë një nxitje shtesë të butësisë, lagështisë dhe shkëlqimit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi