etude house

Moistfull Collagen Essence 80ml

Lek 2,490

 

Esence hidratuese ne trajte qumeshti e formuluar me 78.5% kolagjen te hydrolizuar, per ta mbajtur lekuren elastike, te bute dhe plot jete. Eshte e pasuruar me nje proteine te quajtur lupin qe redukton aparencen e rrudhave nderkohe qe rrit elasticitetin e lekures.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi