Glowy Skin Albania

Moist Diane PERFECT BEAUTY EXTRA STRAIGHT TREATMENT 450mL

Lek 2,490

Trajtimi Moist Diane Extra Smooth & Straight drejton dhe zbut flokët tuaj.
Vajra të zgjedhur; Vaji i arganit, vaji i farës së quinoas, vaji i farës së Baobab dhe ekstrakti i farës së kumbullave depërtojnë dhe riparojnë flokët e dredhur dhe kaçurrela. Ky conditioner rrit lagështinë në flokë dhe përmirëson sipërfaqen e flokëve të dredhur falë përbërësve të nxjerrë nga vajrat organikë (Argan, fara Quinoa, Mango, Kumbullë, Baobab) për flokë të shëndetshëm, elastik dhe të lëmuar. Teknologjia Nano Repair dhe Formula ekskluzive Cuticle Keratin nga Japonia, identifikojnë automatikisht zonën e dëmtuar të flokëve, duke sjellë në këtë mënyrë lëndët ushqyese për të depërtuar thellë në strukturën e flokëve për të ndihmuar në rivendosjen dhe lëmimin e sipërfaqes së flokëve, ndihmon që flokët kaçurrela të bëhen natyralisht të lëmuara dhe elastike. Aroma e kombinuar e vajrave esencialë të mangos dhe kumbullës është e ëmbël dhe pasionante, duke ndihmuar flokët të ruajnë aromën gjatë gjithë ditës

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi