Glowy Skin Albania

Moist Diane PERFECT BEAUTY EXTRA STRAIGHT SHAMPOO 450mL

Lek 2,490
Shampoja Moist Diane Extra Smooth & Straight drejton dhe zbut flokët tuaj si asnje produkt tjeter.
Vajrat e presuar ne te ftohte si Vaji i arganit, vaji i farës së quinoas, vaji i farës së Baobab dhe ekstrakti i farës së kumbullave depërtojnë dhe riparojnë flokët e dredhur dhe kaçurrela. Keratina e kutikulës ushqen flokët e dëmtuar për të marrë flokë të butë dhe të lëmuar. Vaji i arganit organik depërton thellë në kutikulat e flokëve tuaj. Vaji i farës së quinoas mundëson drejtim maksimal, për të kontrolluar edhe flokët më të pamenaxhueshëm!
Keratina punon për të menaxhuar dhe riparuar sipërfaqet e dëmtuara të flokëve të padisiplinuar. Flokët e padisiplinuar bëhen të pabarabartë nga lemimi i sipërfaqes.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi