Glowy Skin Albania

MOIST DIANE Miracle You Damage Repair Shampoo 450ml

Lek 2,490

Shampo për riparimin e flokëve të dëmtuar Diane Miracle You është një zgjidhje premium për kujdesin e flokëve, e krijuar për t'i dhënë jetë flokut tuaj.  Shampoja shfrytëzon fuqinë e teknologjisë së avancuar të riparimit për të synuar dhe rregulluar fijet e flokëve të dëmtuara nga brenda. Pavarësisht nëse flokët tuaj i janë nënshtruar stilimit të nxehtësisë, trajtimeve kimike ose faktorëve stresues mjedisorë, shampoja   Diane Miracle You është këtu për t'i rikthyer vitalitetin.

E mbushur me një përzierje të pasur vitaminash, antioksidantësh dhe vajrash esencialë, kjo shampo ushqen thellë flokët tuaj, duke rimbushur lagështinë dhe lëndët ushqyese të humbura. Ajo depërton në secilën fije për ta forcuar atë nga rrënja, duke promovuar elasticitetin dhe duke parandaluar dëmtimet e ardhshme.

 
Përbërësit magjikë ✨:

Vaji organik Ghee
Vaji organik Ghee është një superushqim popullor i pasur me vitamina A, E dhe antioksidantë. Nëpërmjet një zhvillimi bashkëpunues me GHEE EASY - një prodhues i mirënjohur i vajit të pastër organik nga Holanda - Miracle You Damage Repair është formuluar me Ghee Organike të Çertifikuar për të siguruar ushqim intensiv për flokët, i cili i rikthen flokëve te thatë dhe të dredhur shëndetin.

POLYCARE®

Majat dyshe shkaktohen më së shumti nga lyerjet e tepërta, dekoloruesi si dhe përdorimi i nxehtësisë.  Përbërësi magjik Polycare, i derivuar nga çamçakëzi Guar i trajton ato duke zbutur dhe rritur elasticitetin e flokut. 

BOREALINE®

Borealine® është një antioksidant i ekstraktuar nga pema Boreal Kandaze, e cila është rezistente edhe ndaj klimë së ashpër. Në përbërje të shampon ka funksionin e një barriere mbrojtëse ndaj dëmtimeve si dhe mbron ngjyrën e lyer të flokut.


Pa sulfate, silikone dhe parabene. E sigurt edhe për skalpin e ndjeshëm. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi