Glowyskinshop.com

MODAMODA Pro-Change Black Shampoo, 300g

Lek 6,990

Po ju prezantojme me marken inovative Moda Moda qe krijoi shampon e pare ne bote qe mbulon thinjat, pa perdorur ngjyrues (as sintetike as natyrale).

Pas 7 vitesh kërkimi dhe zhvillimi të përbashkët me kryesuesin e KAIST, profesor Haeshin Lee, ata krijuan një përbërës efektiv të patentuar për nxirjen e thinjave.

Ata gjeten nje zgjidhje, ne parimet e oksidimit te natyres, te cilat shihen ne ngjyrosjen e frutave dhe perimeve.

E formuluar me antioksidantë natyralë, shampoja e zezë Moda Moda Pro-Change përmban përbërës natyralë që reagojnë me oksigjenin dhe rrezet e diellit për të errësuar gradualisht flokët gri në kafe të errët. Errëson dukshëm flokët brenda 2-4 javëve të përdorimit pa ngjyrosje artificiale dhe shpejtësia e ndryshimit të ngjyrës mund të ndryshojë nga personi në person për shkak të teksturave të ndryshme të flokëve.

ME FJALË TË TJERA, sepse përdor të njëjtin parim si fenomeni i ngjyrosjes së natyrës; i njohur ndryshe si antioksidimi në fruta, flokët gri gradualisht errësohen në një kafe natyrale të errët. Përveç efektit natyral të errësimit të ofruar nga përbërësit me origjinë bimore, MODA MODA gjithashtu përmban përbërës që e mbajnë lëkurën e kokës të shëndetshme dhe lehtësojnë rënien e flokëve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi