Glowyskinshop.com

MODAM 2-Steps Rose Absolute Mask 25ml

Lek 690

Hidratues me 2 hapa - Maskë Trëndafili MODAM

Ai përmban përbërës të cilësisë së lartë si Rose Absolute (d.m.th. vaj esencial), Ujë Trëndafili, Vaji i Farës së Trëndafilit dhe kështu me radhë të bëra nga trëndafila të çmuar organikë të importuar direkt nga Bullgaria.Rose Absolute, e cila depërton në dermën e lëkurës, ndihmon në përmirësimin efektiv të lëkurës me aromën 100% natyrale të trëndafilit, pa shtuar aromë artificiale.Fleta premium Cupra 40, e cila përmban mëndafsh të butë, ofron ushqim të pasur dhe efekt hidratues me lagështi intensive me ngjitje të shkëlqyer.

HAPI 1. Ampulë MODAM Moringa Vitamina C 8.7

Kjo është një ampulë që e aplikoni përpara se të përdorni paketimin e maskës së trëndafilit. Kjo është një ampulë shumë e koncentruar e përdorur përpara paketës së maskës. Hidraton lëkurën dhe ndihmon paketimin e maskës të përthithet më mirë.

HAPI 2. Maska me Trëndafil MODAM 2 HAPA

Ai përmban vetëm ujë trëndafili absolut (vaj esencial) cilësor, vaj të farës së trëndafilit të nxjerrë nga trëndafilat organikë të importuar nga Bullgaria.

Ajo është gjithashtu e aromatizuar me trëndafila 100% natyralë pa aromë sintetike, dhe duke përdorur 40 fletë cupra e mban maskën të qëndrojë në vend pa u shkëputur dhe lehtëson një dozë të madhe ushqyese dhe hidratimi në lëkurë.

Si të përdorni

1. Pastrojeni lëkurën me një tonik dhe për të rritur efikasitetin e maskës, aplikoni [Hapi-1]. MODAM moringa ampulë me vitaminë të pastër mbi fytyrë për të tonifikuar më mirë lëkurën.

2. Merrni maskën dhe rregullojeni sipas formës së fytyrës.

3. Lëreni të veprojë për rreth 15~25 minuta dhe hiqeni.

4. Përhapni butësisht në lëkurë për ta bërë atë të absorbohet.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi