Glowyskinshop.com

MIZON Snail Repairing Foam Cleanser 60ml

Lek 1,090
Pastrimi i fytyrës me cilësi të lartë pa e thare dhe pa e ndjerë e terhequr nuk është më një ëndërr, por një realitet me pastruesin me shkumë riparuese të jarges se kërmillit.

Jarga e kërmillit ka cilësi depërtuese kolosale që i jep lëkurës të gjitha vitaminat dhe proteinat e nevojshme pervec pastrimit te thelle qe arrin te beje, si dhe e hidraton lekuren edhe në nivelet më të thella.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi