Glowyskinshop.com

Mizon Snail Repair Intensive Gold Eye Gel Patch 60pcs

Lek 2,490

MIZON Snail Repair Intensive Eye Xhel Patch janë ngjitëse për sytë, të mbushura me filtrat kermilli, Peptide, Ar Koloidal dhe Kolagjen të Hidrolizuar qe ndihmojnë në zbutjen dhe ndricimin e zonës periorbitale duke minimizuar linjat e imëta dhe rrathet e zinj. Të dizenjuara në pëlhurë hidrogel-i për efektivitet maksimal dhe rehati të përsosur, ato punojnë duke hidratuar dhe freskuar lëkurën e hollë rreth syve, duke e lënë atë më të shndritshme, më elastike dhe më të fortë. Ju do të harroni për qeskat poshtë syve me xhelin e syve intensiv të riparimit të kërmillit.

E mbushur me ekstraktin gjithnjë e më të famshëm të mucinës së kërmillit, kjo aktivizon rinovimin e qelizave dhe minimizon pamjen e linjave të holla dhe rrudhave. Sigurisht, siç sugjeron edhe emri, formula përmban gjithashtu ar 24k që përmirëson aftësinë e lëkurës për të thithur lëndë ushqyese dhe lejon shpërndarjen më të lartë të produktit në lëkurë. Ka edhe peptidet e energjisë që ndihmojnë në uljen e toneve blu, jeshile dhe vjollcë të rrathëve të errët dhe qeskat e syve dhe në të njëjtën kohë, rikthen elasticitetin në zonë. Këto copa hidrogel kanë gjithashtu një efekt ftohës që do të reduktojë ënjtjen dhe do të fshijë çdo shenjë lodhjeje.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi