Glowyskinshop.com

Mizon Snail Repair Intensive BB Cream SPF 50+ P+++ 50ml

Lek 1,492 Lek 1,990

Mizon Snail Repair Intensive BB Cream është kremi BB që lëkura juaj ka dëshiruar gjithmonë. Ky BB Cream është një krem ​​shumëfunksional BB me performancë të lartë që përdor 40% të ekstraktit të kërmillit për të përmirësuar gjendjen e lëkurës së dëmtuar. Ky bb cream fsheh papërsosmëritë e lëkurës, skuqjen, njollat ​​e pigmentit dhe poret e zmadhuara. Vetitë anti-inflamatore dhe shëruese të ekstraktit të kërmillit reduktojnë në mënyrë aktive njollat.

Ndërsa efektet e rigjenerimit të qelizave rrit prodhimin e kolagjenit dhe zvogëlon shfaqjen e plagëve. Adenozina dhe peptidet e certifikuara për anti-plakje japin një efekt efektiv forcues të lëkurës. Gjithashtu, arbutina ndihmon në krijimin e lëkurës më të shndritshme dhe më të pastër duke kontrolluar pigmentimin dhe njollat. Gjithashtu siguron mbulim bazë, duke u përzier me tonin tuaj natyral të lëkurës. Sunblock SPF 50+/PA +++ është efektiv për ndriçimin e lëkurës dhe parandalon dëmtimin e lëkurës duke bllokuar rrezet e dëmshme UV.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi