Glowyskinshop.com

Mizon snail repair intensive bb cream spf 30+ pa+++

Lek 1,990

Njihuni me Snail Repair Intensive BB Cream nga Mizon për mbulimin e cdo imperfeksioni dhe rigjenerimin e lekures🔥.

Ky eshte versioni me i ri i bb cream viral te Mizon qe ofron mbrojtje ndaj rrezeve UVA dhe UVB me spf 30+ pa+++

Falë ekstraktit të filtratit të sekretimit të kërmillit 28%, ky bb cream inkurajon qarkullimin e shëndetshëm të qelizave dhe kundërvepron me shenjat e plakjes. Ky krem mbështjell butësisht lëkurën, duke e lënë atë të hidratuar dhe perfekte me çdo aplikim. "Sistemi unik i kapjes së lagështirës" ngjitet lehtësisht në lëkurë dhe korrigjon pa probleme lëkurën e pabarabartë, shenjat e akneve apo dhe njollat kafe.  Fsheh në mënyrë perfekte dhe natyrale puçrrat dhe rikthen transparencën natyrale të lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi