Glowyskinshop.com

Mizon Snail Miniature Set

Lek 2,990

Set miniaturë kërmilli i MIZON-it me katër është një linjë e tërë produktesh për kujdesin e lëkurës me mukozë kërmilli, perfekt për t'u provuar! Produktet janë të mbushura me një përmbajtje të lartë të mucinës së kërmillit për të hidratuar dhe riparuar lëkurën. Përdorimi korrekt dhe i rregullt e ben lëkurën tuaj të duket rrezatuese dhe e shëndetshme. Seti permban:

1. Snail Repairing Foam Cleanser 30 ml

Snail Repairing Foam Cleanser nga MIZON është një shkumë pastrues që pastron thellësisht poret duke ushqyer lëkurën. Filtrati i përfshirë i mukusit të kërmillit ka veti rinovuese dhe siguron hidratim gjatë pastrimit pa lënë një ndjenjë shtrëngimi.

2. Mizon Snail Repair Intensive Toner 50ml

Nje tonik i pasur me mukozën e kërmillit, e cila i shton vitalitet lëkurës duke ruajtur ekuilibrin e vajit dhe lagështisë në lëkurë.

3. MIZON Snail Repair Intensive Essence 50ml

MIZON Snail Repair Intensive Essence rikthen elasticitetin e lëkurës, zbeh shenjat e akneve, trajton shenjat e moshes, zbeh melazmen dhe zvogelon aparencen e poreve.

4. All In One Snail Repair Cream 15 ml

Një krem ​​shumëfunksional që ndriçon, zvogëlon rrudhat dhe zbeh njollat ​​e pigmentit,  siguron lagështi intensive, përthithet shpejt dhe e lë lëkurën të butë dhe të njëtrajtshme. Kremi ka një formulë hipoallergjike pa parabene dhe ngjyra artificiale, duke e bërë atë të përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi