Glowy Skin Albania

MIZON Salon Master Blooming Hair Ampoule

Lek 2,542 Lek 3,390
Ampulë profesionale e flokëve që ushqen intensivisht flokët me një kompleks prej 11 vajrash me bazë bimore. Formuluar me njëmbëdhjetë lloje të vajrave me bazë bimore, duke përfshirë jojoba, moringa dhe vaj ulliri.
Formula thellësisht ushqyese dhe që përthithet shpejt nuk lë mbetje ngjitëse.
Për përfitime optimale, aplikojeni në flokë të tharë me peshqir duke u fokusuar në fijet e thata ose të dëmtuara.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi