Glowyskinshop.com

MIZON PHYTO PLUMP COLLAGEN TONER 150ML

Lek 2,390

Dëshironi të keni lëkurë të elastike dhe të hidratuar ?

Atehere Phyto Plump Collagen Toner është krijuar për ju!

Produkti është bërë nga kolagjeni bimor dhe një kompleks unik leshterik që përmban ekstrakt algash.

Një tonik i butë me një strukturë të lehtë ka veti të mira ushqyese dhe gjithashtu do të mbrojë lëkurën tuaj. Kujdeset në mënyrë të përkryer për ruajtjen e substancave aktive në dermë për një kohë të gjatë. Ka një efekt kundër plakjes, falë të cilit rrudhat zbuten dhe pH është i qëndrueshëm.

Pas përdorimit të këtij produkti, do të vini re një efekt ngritës dhe ekuilibri i lageshtise do të rivendoset!

Parandaloni plakjen e parakohshme së bashku me tonerin e markës së famshme koreane Mizon.

Perberesit:
Water, Glycerin, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Betaine, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Sodium Polyacrylate, Adenosine, Tremella Fuciformis Polysaccharide (388ppm), Xanthan Gum, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Sucrose Stearate, Centella Asiatica Extract, Hydrogenated Phosphatidylcholine, Cetearyl Alcohol, Salvia Hispanica Seed Extract, Tocopherol, Madecassic Acid, Asiatic Acid, Madecassoside, Asiaticoside, Laminaria Japonica Extract, Sargassum Fulvellum Extract, Undaria Pinnatifida Extract.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi