Glowyskinshop.com

MIZON PHYTO PLUMP COLLAGEN NIGHT CREAM 50ML

Lek 1,792 Lek 2,390

A e dini se kujdesi për lëkurën tuaj është thelbësor jo vetëm gjatë ditës, por edhe gjatë natës? Kjo është e drejtë! Rëndësia e ushqyerjes dhe hidratimit të lëkurës tuaj para se të flini nuk mund të nënvlerësohet. Dhe ja ku hyn ne loje kremi i natës Phyto Plump Collagen.

Ky krem ​​është i formuluar posaçërisht për të pasur veti ushqyese dhe hidratuese. Përbërja e tij unike krijon një barrierë mbrojtëse kundër elementëve të dëmshëm të mjedisit, duke i dhënë lëkurës tuaj mbrojtjen shtesë që i nevojitet.

Kremi i natës Phyto Plump Collagen është i mbushur me përbërës aktivë që ndihmojnë në stabilizimin e niveleve të pH të lëkurës tuaj dhe luftojnë pigmentimin. Dhe nëse kjo nuk do të mjaftonte, kolagjeni në këtë krem ​​ka një efekt rigjenerues, duke përmirësuar strukturën e lëkurës tuaj dhe duke u përthithur shpejt falë madhësisë së tij të vogël molekulare.

Ky krem ​​fantastik nga marka Mizon punon për të dhënë një goditje të fuqishme kundër thatësisë dhe dehidrimit. Me kremin e natës Phyto Plump Collagen, mund të shkoni të flini duke e ditur se lëkura juaj po merr kujdesin që meriton. Pra, pse të presim? Jepini lëkurës tuaj dashurinë që meriton dhe provoni kremin e natës Phyto Plump Collagen sot!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi