Glowyskinshop.com

Mizon Night Repair Seruming Ampoule

Lek 2,617 Lek 3,490

Mizon Skin Recovery Night Repair Seruming Ampule është një ampulë lifting shumë e pasuruar për të rigjallëruar dhe ndriçuar lëkurën. Jo vetëm që kujdeset për rrudhat aktuale, por gjithashtu parandalon rrudhat e reja që të vonojnë plakjen e hershme. Përbërësit aktivë veprojnë gjatë natës për një lëkurë të qetë, të lëmuar dhe të ngjeshur. Serumi ngop shtresat e lekures me lagështi, ndriçon zonat me akumulim të tepërt të melaninës dhe siguron efekt lifting.

Ky produkt përmban një përbërje unike të përbërësve kundër plakjes që mund të ngadalësojnë procesin e plakjes së lëkurës dhe të zgjasin rininë e saj. Ky serum vepron në shtresat e thella të dermës, gjë që lejon punën e shkëlqyer për të rivendosur ekuilibrin e nevojshëm të ujit-lipideve në to, për të zbutur rrudhat dhe melazmen. 

Përmban niacinamide, i cili forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës, ndriçon dhe ka efekte antioksiduese, adenozinë, e cila vepron kundër plakjes, përshpejton rigjenerimin dhe unifikon tonin e lëkurës, beta-glukan, i cili hidraton dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës, koenzimën Q10, e cila mbron, ka efekte antioksiduese. , forcon dhe vepron kundër rrudhave dhe vitaminës E, e cila mbron nga radikalet e lira dhe parandalon plakjen e parakohshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi