Glowyskinshop.com

Mizon My Relaxing Time Body Wash Peach 800 ml

Lek 2,490
Xhel dushi me ekstrakt pjeshke për të pastruar, hidratuar, tonifikuar dhe ndriçuar lëkurën. I testuar dermatologjikisht. Xheli i dushit siguron pastrim të butë pa irrituar lëkurën. Xheli permban arome pjeshke.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi