Glowyskinshop.com

MIZON My Relaxing Time Body Wash Tea tree 800ml

Lek 1,867 Lek 2,490
Mizon My Relaxing Time Body Wash Cozy Milk është një xhel dushi i lehtë me përbërës që ofrojnë një ndjesi të mrekullueshme aromash që prek shqisat. Së bashku me përfitimet anti-inflamatore dhe qetësuese, ky është lares i përsosur për pas një dite të gjatë ose një dush relaksues në mëngjes.
Çlodheni së bashku me Mizon dhe ndani përvojën tuaj me xhelët e rinj të dushit!

Përbërësit që duam:

Ekstrakti i luleve të livandës: Ka një aromë të mrekullueshme që ndërthur tonet e luleve me freskinë, qetësinë dhe pastërtinë. Ka një efekt qetësues në disponimin tuaj.
Ekstrakt Calendula Officinalis: Një ekstrakt bimor për shërimin e plagëve që përmban flavanoidë që kanë aftësi anti-inflamatore dhe antioksiduese.
Ekstrakt i farës së susamit: I pasur me antioksidantë dhe acide yndyrore të pangopura të dobishme për lëkurën, fitosterole dhe vitaminë E.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi