Glowyskinshop.com

Mizon My Relaxing Time Body Wash Blueberry 800 ml

Lek 2,490
Xhel dushi Mizon My Relaxing Time Body Wash me ekstrakt boronicë pastron, hidraton, tonifikon dhe ushqen në mënyrë perfekte lëkurën.

Ekstrakti i boronicës është një antioksidant i fuqishëm natyror që ndihmon në ruajtjen e rinisë dhe freskisë së lëkurës. Produkti ka një aromë delikate të këndshme, për shkak të përmbajtjes së lartë të përbërësve aktivë natyralë në përbërje, hidraton intensivisht dhe rikthen ekuilibrin natyral hidrolipid të lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi