Glowyskinshop.com

Mizon Joyful Time Royal Jelly Essence Mask 23gr

Lek 217 Lek 290
Maska Mizon Joyful Time Royal Jelly Essence është e pasuruar me esencë pelte mbretërore që hidraton, riparon dhe ndriçon lëkurën. Maska me fletë ndihmon në minimizimin e poreve pasi kontrollon yndyrën, përmirëson ushqyerjen dhe shëndetin e lëkurës. Maska gjithashtu përmban acid hialuronik natyral, hialuronat natriumi dhe ekstrakt çaji jeshil. Kjo do të forcojë barrierën mbrojtëse të lëkurës për të bllokuar lagështinë dhe për të rritur vitalitetin.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi