Glowy Skin Albania

Mizon Joyful Time Mask For Men Hydrating

Lek 290 Lek 390

 

Mizon Joyful Time Mask For Men Hydrating është një maskë që ofron hidratim intensiv dhe riparim të lëkurës së thatë.

HyalOcta (kompleks i 8 llojeve të acidit hialuronik) do të sigurojë hidratim të mjaftueshëm dhe do të bllokojë lagështinë brenda dermës.
Përdorimi i rregullt do të rivendosë barrierën hidro-lipidike të lëkurës.

Pëlhura nga e cila është bërë maska ​​është e certifikuar OEKO-TEX, e bërë nga fibra natyrale bambuje, pa përdorimin e zbardhuesve ose kimikateve të tjera të dëmshme.

E testuar dermatologjikisht dhe e rekomanduar për të gjitha llojet e lëkurës.

Udhëzime: Aplikoni maskën në lëkurë të pastër pas tonerit dhe serumit. Prisni 20 minuta dhe hiqni maskën. Lyejeni butësisht serumin e mbetur në fytyrë. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi