Glowy Skin Albania

Mizon Joyful Time Mask For Men Energizing

Lek 290 Lek 390

Joyful Time Mask For Men Energizing është një maskë ushqyese e bërë nga fibra bambuje, me një dizajn pak më të gjerë që përshtatet mirë veçanërisht në fytyrat e meshkujve dhe atyre me nofulla më të gjera.

Maska përmban ujë orizi të fermentuar dhe acid hialuronik që ndihmojnë në forcimin dhe ushqyerjen e lëkurës së lodhur Eshtë e përshtatshme për t'u përdorur pas rruajtjes për të hidratuar dhe qetësuar lëkurën e irrituar.

Rekomandohet për: të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht lëkurën e thatë

Udhëzime: Aplikoni maskën në lëkurë të pastër pas tonerit dhe serumit. Prisni 20 minuta dhe hiqni maskën. Lyejeni butësisht serumin e mbetur në fytyrë. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi