Glowyskinshop.com

MIZON JOYFUL TIME ESSENCE MASK [VITAMIN] 1 coper

Lek 290
Mizon Joyful Time Essence Mask Vitamina është një maskë e pasur me vitamina që e bën lëkurën tuaj më të pastër dhe me shkëlqim. Me fjalë të tjera, kjo maskë përmban në formulimin e saj askorbil fosfat natriumi, një derivat i vitaminës C që mund ta lërë lëkurën më të pastër dhe të rikuperuar. Në fund fytyra juaj bëhet më e shndritshme, e shkëlqyeshme dhe ultra e lëmuar. Për më tepër, kjo maskë përmban një xhel hidratues që hidraton lëkurën në thellësi, duke krijuar gjithashtu një barrierë mbrojtëse ndaj agjentëve të jashtëm. Për më tepër, ajo gjithashtu ka aftësinë për të minimizuar njollat, plagët dhe për ta bërë lëkurën më të njëtrajtshme. Fuqia e tij antioksiduese gjithashtu parandalon dëmtimin oksidativ të krijuar nga radikalet e lira. Nga ana tjetër, ky produkt përmban një fletë maske 3D që ngjitet në mënyrë të përkryer me lëkurën duke i lënë përbërësit e saj të depërtojnë thellë në lëkurë. Me pak fjalë, kjo fletë maskë e pasur me vitamina ndihmon që lëkura juaj të duket më e pastër dhe më rrezatuese se kurrë më parë! Lëkura juaj është më e shëndetshme se kurrë në vetëm 10 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi