Glowyskinshop.com

Mizon Joyful Time Essence Mask Strawberry 23g

Lek 217 Lek 290
Maska e pëlhurës Mizon Joyful Time Essence me luleshtrydhe ushqen lëkurën me vitamina, i jep lëkurës një çehre të freskët dhe e pasuron atë me antioksidantë.

Krijoni një përvojë të ngjashme me spa nga komoditeti i divanit tuaj me këtë shumëllojshmëri të gjerë të maskës Mizon Joyful Time Essence. Përqafon çdo kontur të fytyrës, duke maksimizuar plotësisht shpërndarjen e lëndëve ushqyese shumë të nevojshme. Me formulime dhe fokus të ndryshëm, grupi i maskave trajton një gamë të gjerë shqetësimesh të lëkurës, duke përfshirë poret dhe pikat e zeza, lëkurën e thatë ose të shurdhër, njollat ​​e errëta, njollat ​​dhe madje edhe shenjat e plakjes…

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi