Glowyskinshop.com

Mizon Joyful Time Essence Mask Snail 23g

Lek 217 Lek 290
Maska Joyful Time Essence me jarge kërmilli  ka një efekt zbutës, hidratues dhe ushqyes menjëherë të dukshëm dhe kumulativ. Me këtë maskë, është e lehtë për të sjellë lëkurën në një gjendje të përsosur pas stresit dhe gjumit të pamjaftueshëm, për të reduktuar shenjat e ndryshimeve të lidhura me moshën, për të eliminuar ënjtjet dhe inflamacionin ne lekure. Maska ngushton poret, normalizon funksionet mbrojtëse të lëkurës, redukton prodhimin e sebumit dhe dezinfekton sipërfaqen e epidermës, duke parandaluar përhapjen e elementeve inflamatore. Maska i jep lëkurës butësi, elasticitet, qëndrueshmëri dhe shkëlqim dhe përmirëson ngjyrën e lëkurës, mbron nga ndikimet agresive të jashtme dhe ngadalëson procesin e plakjes. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi