Glowyskinshop.com

Mizon Joyful Time Essence Mask Green Tea 23g

Lek 217 Lek 290
Mizon Joyful Time Essence Mask Çaji jeshil është një maskë e pasuruar me çaj jeshil qe qetëson lëkurën dhe gjithashtu e hidraton thellesisht. Kjo maskë përmban edhe një xhel hidratues që hidraton lëkurën në thellësi, duke krijuar gjithashtu një barrierë mbrojtëse ndaj agjentëve të jashtëm. Nga ana tjetër, ky produkt përbëhet nga një fletë maske 3D që ngjitet në mënyrë të përkryer me lëkurën, duke i lënë përbërësit e saj të depërtojnë thellë në lëkurë. Me pak fjalë, kjo fletë maskë me çaj jeshil nxit rigjenerimin e lëkurës tuaj, duke e hidratuar atë në thellësi dhe gjithashtu duke parandaluar formimin e rrudhave dhe linjave të imta. Nga ana tjetër, lëkura është më e rigjallëruar dhe e qetësuar se kurrë më parë! Lëkura juaj është më e shëndetshme se kurrë në vetëm 20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi