Glowyskinshop.com

Mizon Joyful Time Essence Mask Acai Berry 20g

Lek 217 Lek 290
Maska Mizon Joyful Time Acai Berry është e pasuruar me ekstraktin e manaferrës acai, një nga frutat më të fuqishëm antioksidues që rigjeneron thellesisht dhe ndriçon lëkurën tuaj.

Esenca hidraton, rigjallëron dhe energjizon lëkurën. Ai përmban acid hialuronik natyral, hialuronat natriumi dhe ekstrakt çaji jeshil, që do të forcojë barrierën mbrojtëse të lëkurës për të bllokuar lagështinë dhe për të rritur vitalitetin.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi