Glowyskinshop.com

Mizon Joyful Time Cucumber Essence Mask 23g

Lek 217 Lek 290
Mizon Joyful Time Essence Mask është një fletë maske 3D që ngjitet në mënyrë të përkryer me lëkurën për të shpërndarë më shpejt përbërësit aktivë të esencës thellë në lëkurën tuaj. Maska është e mbushur me ekstrakte kastraveci që zgjidh shumë probleme të lëkurës. Ka veti shume te mira qetesuese, zbardhuese dhe riparuese. Gjithashtu siguron lëkurë të shëndetshme dhe më të re.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi