Glowyskinshop.com

Mizon Hyaluronic Acid Hand And Foot Cream 100ml

Lek 742 Lek 990
Kremi për duart dhe këmbët Mizon Hyaluronic Acid është një krem ​​universal për kujdesin e lëkurës për duart dhe këmbët, që përmban acid hialuronik dhe një kompleks ekstraktesh bimore. Ka një teksturë të lehtë, përthithet shpejt, nuk lë asnjë ndjesi ngjitëse ose vija në rroba. Acidi hialuronik hidraton thellësisht dhe nuk e lejon lëkurën të dehidratohet. Ekstraktet e Centella asiatica, jamballi, reinutria japoneze, rrënja e kalotës, rozmarina dhe çaji jeshil hidratojnë dhe qetësojnë lëkurën, lehtësojnë irritimin dhe thatësinë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi